Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Została ona została wzbogacona o kilka udogodnień, którym chcielibyśmy poświęcić niniejszy post. Mają Państwo możliwość połączyć się z nami telefonicznie bezpośrednio przez stronę internetową, klikając na numer telefonu znajdujący się w zakładce kontakt.

Możemy Państwa poinformować telefonicznie o możliwości wykonania tłumaczenia, o jego przybliżonym terminie, jednak wstępną wycenę możemy wykonać dopiero po wglądzie do dokumentów.

Dokumenty mogą Państwo do nas wysłać także bezpośrednio ze strony internetowej. Można to zrobić na stronie głównej po kliknięciu na panel "Wyślij dokumenty". Zachęcamy wszystkich do założenia swojego konta, wówczas przy ponownym przesyłaniu do nas dokumentów, nie trzeba będzie uzupełniać od nowa wszystkich pól w formularzu, co znacznie skróci Państwu czas przesyłania dokumentów.

Oczywiście można także wysłać do nas dokumenty zwykłym mailem z zakładki "Kontakt", gdzie znajdą Państwo nasze adresy mailowe. Po kliknięciu na jeden z adresów, komputer połączy się z programem obsługującym Państwa pocztę i będą mogli Państwo przesłać do nas dokumenty w formie załączników.

Teraz już pozostaje tylko czekać na kontakt od nas z wyceną wstępną. Przetłumaczone dokumenty możemy do Państwa przesłać pocztą lub mogą je Państwo odebrać osobiście. W tym celu w zakładce "Kontakt" umieściliśmy dla Państwa mapę. Po kliknięciu na pole "wyznacz trasę" komputer, komórka lub laptop sprawnie pokierują Państwa wprost do naszego biura.

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Tłumaczeń Eureka