Biuro Tłumaczeń Eureka zajmuje się zarówno tłumaczeniami przysięgłymi, jak i tłumaczeniami zwykłymi od roku 1998. Obecna siedziba w Dąbrowie Górniczej znajduje się przy ul. Sienkiewicza 14/10, niedaleko centrum miasta.

Pragnęliśmy stworzyć dla naszych klientów miejsce łatwo dostępne, gdzie będzie można szybko i tanio przetłumaczyć dokumenty z wielu języków.

Jesteśmy zespołem doświadczonych tłumaczy, głównie tłumaczy przysięgłych, specjalizujących się w tłumaczeniach pisemnych i ustnych, przysięgłych i zwykłych z każdej dziedziny: dokumentów rejestracyjnych samochodów, aktów urzędu stanu cywilnego, świadectw pracy, CV, prawa, administracji i ekonomii poprzez technikę, medycynę i chemię po teksty informatyczne, reklamowe czy literackie oraz tłumaczenie stron internetowych.

Niezależnie od powierzonego nam tłumaczenia mogą Państwo liczyć na naszą dyskrecję, szybkie, solidne i fachowe wykonanie usługi oraz konkurencyjne ceny.

Wszystkie informacje, dane osobowe oraz teksty przekazane do tłumaczenia są traktowane jako poufne. Każde tłumaczenie jest rozpatrywane indywidualnie i z należną uwagą poświęcamy czas na zapoznanie się ze zleceniem i zaproponowanie jak najkorzystniejszej usługi z naszego szerokiego wachlarza tłumaczeń.

Indywidualne podejście do klienta i doradzanie Państwu jest i było zawsze naszym priorytetem, ponieważ każdy ma inne potrzeby - nie tylko związane z wyborem trybu czy języka obcego, ale z ustaleniem terminu i kwestią dochowania kwestii formalnych w sprawach urzędowych. Nasze wieloletnie doświadczenie na gruncie kwestii formalnych pozwala zaoferować Państwu naszą pomoc i radę, lub skierować do kompetentnej instytucji, która zajmuje się wybranym zagadnieniem.

Nasze pole działania to nie tylko Dąbrowa Górnicza, ale i inne okoliczne miasta i powiaty takie jak: Strzemieszyce, Ząbkowice, Olkusz, Sławków, Będzin, Wojkowice Kościelne, Siewierz, Czeladź, Sosnowiec, Zawiercie, Katowice, Mysłowice, Łazy, Jaworzno i wiele innych.

Poprzez internet jesteśmy w stanie dotrzeć z naszymi usługami tłumaczenia do każdego miejsca w Polsce i za granicą. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu zapewniamy szybką i sprawną komunikację biura z klientami. Dbamy o zabezpieczenie dokumentów podczas przesyłania drogą elektroniczną oraz podczas tłumaczenia. Zawsze aktualne programy i filtry antywirusowe chronią Państwa materiały i naszą pocztę elektroniczną przed wirusami i niepożądanymi programami.

O naszym sukcesie zadecydowały niezmiennie wysoki poziom usług tłumaczenia, solidność i konkurencyjne ceny oraz wyżej wspomniane indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia.

Wszystko to zawdzięczamy współpracy z najlepszymi, doświadczonymi i starannie wyselekcjonowanymi przez nasze biuro tłumaczami. Są to osoby z całej Polski - absolwenci filologii językowych, lingwistyki stosowanej bądź uczelni zagranicznych. Wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń oraz certyfikaty i uprawnienia tłumacza przysięgłego. Często konsultacją służą nam native speakerzy z języków obcych, przykładowo z języka niemieckiego, języka angielskiego, języka niderlandzkiego (holenderskiego, flamandzkiego), języka francuskiego, języka włoskiego, języka hiszpańskiego i innych.

Zawarliśmy wiele międzynarodowych przyjaźni, dzięki czemu nasza praca stała się sposobem na życie.

Tłumaczenia to nasza pasja, a dla Państwa przyjazne Biuro Tłumaczeń w Dąbrowie Górniczej.

Pamiętajcie: inni mają tanio, ale najtańsze tłumaczenia tylko u nas.