W ostatnim czasie wielu klientów przekonuje się, że warto inwestować w fachowe tłumaczenie stron internetowych oraz swoich materiałów reklamowych. Wykonaliśmy wiele takich zleceń i posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie tłumaczeń, możemy dostosować się do Państwa potrzeb w zakresie fachowych określeń oraz słownictwa, które jest konsultowane z osobami kompetentnymi w danej dziedzinie.

Ponadto nasi tłumacze często są fachowcami w dziecinach techniki, inżynierii oraz medycyny, dzięki czemu Państwa strona będzie w pełni profesjonalnie przetłumaczona na dowolny język obcy.

Niestety, zaoszczędzone na niefachowych tłumaczeniach pieniądze często trzeba przeznaczać na korektę i ponowne wykonanie folderów, materiałów promocyjnych, a nawet głównej wizytówki firmy w internecie, aby nie narażać się na uśmiech zażenowania wśród potencjalnych kontrahentów z zagranicy.

Najczęściej tłumaczenia stron internetowych obejmują:

język niemiecki

język angielski

język rosyjski

język włoski

język francuski

Oczywiście nasza oferta jest znacznie szersza, więc w sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem +48 508 101 959 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , możemy także wykonać wstępną wycenę tłumaczenia na miejscu w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-16.00.