Otrzymali Państwo pismo urzędowe lub list z zagranicy? Chcą Państwo poznać treść bez tłumacza przysięgłego? Również w takiej sytuacji znajdą Państwo rozwiązanie w naszej ofercie. Współpracujemy z tłumaczami z wszystkich europejskich języków i nie ma problemu, aby pomóc Państwu bez angażowania dodatkowych kosztów za uwierzytelnienia pism.

Często wystarczy krótka konsultacja na miejscu, aby dowiedzieć się, co zawiera dane pismo. Mogą Państwo także zlecić tłumaczenie pisemne tekstu, a my je prześlemy na wybrany przez Państwa adres e-mail.

Tłumaczymy wszelkiego rodzaju teksty, bez względu na stopień trudności. W zakres naszych tłumaczeń wchodzą zarówno teksty techniczne, instrukcje obsługi, umowy partnerskie, analizy i prace naukowe, teksty związane ze świadczeniami emerytalnymi, pisma wyjaśniające warunki tych świadczeń, jak i listy od przyjaciół czy rodziny. Dziedzina nie ma znaczenia, jesteśmy w stanie wykonać usługę szybko i fachowo.

 

Tłumaczenie zwykłe - strona obliczeniowa to 1600 znaków ze spacjami.

Rozliczenie tłumaczenia następuje na podstawie ilości znaków w dokumencie przetłumaczonym. Termin realizacji: terminy ustalane są indywidualnie, tak aby zadowolić klienta. Konkretny termin realizacji tłumaczenia jest ustalany zawsze przed przyjęciem zlecenia.

Oczywiście nasza oferta jest szersza, więc w sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem +48 508 101 959 lub pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Możemy też wykonać wstępną wycenę tłumaczenia na miejscu w biurze od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.30-16.00.

 

Zapraszamy.

Pamiętajcie: inni mają tanio, ale najtańsze tłumaczenia tylko u nas.